Aktualności

Aktualności

Informacja

Informujemy, że wobec zgłoszonych przez Fundację Teraz Polska roszczeń, zaprzestaliśmy rozpowszechniania plakatów "Teraz Wisła" autorstwa p. Aleksandry Bystrońskiej -Zatorskiej oraz p. Rafała Barleta na potrzeby promocji Konkursu.

Czytaj więcej

Jarosław Kozioł zwyciężył w głosowaniu internautów - gratulujemy!

Zakończyliśmy głosowanie na najlepszy zdaniem internautów plakat w 17. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS. Zwyciężył plakat Jarosława Kozioła.

Czytaj więcej

Przepraszamy

Drodzy Państwo, z przykrością przyznajemy się do błędu, który popełniliśmy przyznając w 17. edycji konkursu dwa wyróżnienia jednej autorce, co pozostaje w niezgodzie z § 11 regulaminu.

Czytaj więcej

Przewrotny plakat „Wisła wciąga” zwycięzcą 17. konkursu Galerii Plakatu AMS

W konkursie zorganizowanym przez AMS pod hasłem „Myślę o Wiśle” zwyciężył plakat Nikodema Pręgowskiego, absolwenta Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zadaniem uczestników konkursu było zaprojektowanie plakatu, który będzie promował Wisłę w 2017 roku – Roku Rzeki Wisły, upamiętniającym jej historyczny, kulturowy i ekonomiczny potencjał.

Czytaj więcej

„Myślę o Wiśle” – rusza siedemnasty konkurs Galerii Plakatu AMS

„Myślę o Wiśle” to hasło tegorocznej edycji Galerii Plakatu AMS. Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie plakatu, który będzie pomagał budować markę rzeki Wisły w roku upamiętniającym jej historyczny, kulturowy i ekonomiczny potencjał. Patronem głównym konkursu jest Fundacja Ja Wisła.

Czytaj więcej

WYSTAWA 50/50/50

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH, STOWARZYSZENIE TWÓRCÓW GRAFIKI UŻYTKOWEJ ORAZ AMS CHCĄC UCZCIĆ 50-LECIE BIENNALE PLAKATU SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NA UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA NIECODZIENNEJ WYSTAWY NAJLEPSZYCH ŚWIATOWYCH TWÓRCÓW PLAKATÓW

Czytaj więcej

„Szekspir do nieskończoności” – prace z konkursu Galerii Plakatu AMS na wystawie w Łazienkach Królewskich

Do 23 lutego br. w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie można oglądać wystawę prac finalistów 16. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS. Zadaniem jego uczestników było zaprojektowanie plakatu ukazującego uniwersalność twórczości Szekspira 400 lat po jego śmierci – plakatu, odpowiadającego na pytanie, co młodzi, współcześni ludzie mogą czerpać z mądrości angielskiego dramaturga, który jak nikt inny poznał naturę człowieka.

Czytaj więcej

Piotr Depta zwyciężył w głosowaniu internautów - gratulujemy!

O północy zakończyliśmy głosowanie na najlepszy zdaniem internautów plakat w 16. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS

Czytaj więcej

Rozpoczynamy głosowanie online

Jurorzy już wybrali - teraz kolej na Was. Głosujcie na najlepsze Waszym zdaniem plakaty. Wyniki głosowania online zostaną ogłoszone 12 stycznia 2016 r.

Czytaj więcej

Wybitny grafik Lex Drewinski zwycięzcą szesnastego konkursu Galerii Plakatu AMS. Jednogłośny werdykt jury!

W konkursie przyznano także pięć wyróżnień, które otrzymali: Sebastian Kubica, Grzegorz Myćka, Nikodem Pręgowski, Szymon Szymankiewicz i Magdalena Tomkowiak. Nagrodzone plakaty w styczniu 2016 r. pojawią się w kampanii outdoorowej na przystankach w całej Polsce. Zadaniem uczestników tegorocznej edycji konkursu zorganizowanej pod hasłem „Szekspir ∞” było zaprojektowanie plakatu ukazującego uniwersalność twórczości Szekspira 400 lat po jego śmierci – plakatu, odpowiadającego na pytanie co młodzi, współcześni ludzie mogą czerpać z mądrości angielskiego dramaturga, który jak nikt inny poznał naturę człowieka.

Czytaj więcej