Aktualności

Aktualności

„Jedz ostrożnie!” – dziewiętnasty konkurs Galerii Plakatu AMS z dodatkową nagrodą od Klubu Twórców Reklamy

W 19. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS zadaniem uczestników jest zaprojektowanie plakatu na temat zdrowego odżywiania i jego społecznego znaczenia. Wszyscy laureaci konkursu zostaną zaproszeni do finału przeglądu portfolio dla młodych twórców pod nazwą See&Say, organizowanego przez Klub Twórców Reklamy (KTR).

Czytaj więcej

Działania AMS odnośnie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO)

W związku z wchodzącymi w życie 25 maja br. nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy poinformować, że spółka AMS S.A. jako administrator przetwarza dane osobowe Uczestników konkursu Galeria Plakatu AMS (zwanego dalej "Konkursem") oraz osób wchodzących w skład Jury Konkursu, w celach związanych z prowadzeniem oraz promocją Konkursu.

Czytaj więcej

„Rzeczpospolita = rzecz wspólna" – prace z 18. konkursu Galerii Plakatu AMS na wystawie w Łazienkach Królewskich

Do 16 lutego br. w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie można oglądać wystawę prac finalistów 18. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS.

Czytaj więcej

Kasia Kubacha zwyciężyła w głosowaniu internautów - gratulujemy!

O północy zakończyło się głosowanie na najlepszy zdaniem internautów plakat w 18. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS. Zwyciężył plakat Kasi Kubachy

Czytaj więcej

Informacja Organizatora konkursu

AMS jako organizator konkursów Galerii Plakatu AMS nie podejmuje się rozstrzygania sporu dotyczącego ewentualnego plagiatu - biorąc również pod uwagę dyskusję na temat pomysłów opartych na tych samych symbolach czy znakach. Zgodnie z werdyktem jury i postanowieniami Regulaminu plakat nagrodzony nagrodą główną będzie eksponowany na citylightach w wybranych miastach Polski.

Czytaj więcej

Oświadczenie Joanny Kurowskiej, laureatki 18. konkursu

Drodzy Państwo, w odniesieniu do sytuacji związanej z uznaniem mojego pomysłu za plagiat, pozwolę sobie odpowiedzieć na postawione zarzuty.

Czytaj więcej

Odpowiedź prof. Janusza Górskiego z dn. 12.12.2017 r., kuratora Galerii Plakatu AMS, na zarzut o plagiat

W związku z zarzutem o plagiat przedstawionym przez pana Wojciecha Zatorskiego a dotyczącym plakatu pani Joanny Kurowskiej przedstawiamy poniżej odpowiedź prof. Janusza Górskiego, kuratora Galerii Plakatu AMS.

Czytaj więcej

Joanna Kurowska z ASP w Gdańsku zwyciężyła w osiemnastym konkursie Galerii Plakatu AMS

Jury przyznało także 6 wyróżnień – w tym wyróżnienie specjalne, które otrzymała Aleksandra Zatorska. Ponadto wyróżnienia zdobyli Stanisław Gajewski, Szymon Szymankiewicz – za dwie prace, Zofia Joanna Wawrzyniak i Filip Zbrzeźniak. Już wkrótce zwycięskie prace będzie można oglądać na citylightach AMS w całej Polsce.

Czytaj więcej

„Rzeczpospolita = rzecz wspólna” – rozpoczyna się osiemnasty konkurs Galerii Plakatu AMS

Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie plakatu, który będzie odpowiedzią na pytanie, jak rozumiemy dobro wspólne.

Czytaj więcej

Informacja

Informujemy, że wobec zgłoszonych przez Fundację Teraz Polska roszczeń, zaprzestaliśmy rozpowszechniania plakatów "Teraz Wisła" autorstwa p. Aleksandry Bystrońskiej -Zatorskiej oraz p. Rafała Barleta na potrzeby promocji Konkursu.

Czytaj więcej