Aktualności

Aktualności

Odpowiedź na List Otwarty Pani Magdaleny Gajdy, Społecznego Rzecznika Praw Osób Chorych na Otyłość

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na List Otwarty Pani Magdaleny Gajdy, Społecznego Rzecznika Praw Osób Chorych na Otyłość, pragniemy wyjaśnić intencje 19. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS zorganizowanej pod hasłem "Jedz ostrożnie".

Czytaj więcej

Wystawa w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie. Zapraszamy!

Emocje związane z 19. konkursem Galerii Plakatu AMS zorganizowanym pod hasłem „Jedz ostrożnie" już za nami. Teraz zapraszamy do oglądania najlepszych projektów :) Od początku roku możecie je zobaczyć na wystawie w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie. Zapraszamy!

Czytaj więcej

Grażyna Dymel-Piotrowska i Bartosz Balcerzak zwyciężyli w głosowaniu internautów - gratulujemy!

O północy zakończyło się głosowanie na najlepszy zdaniem internautów plakat w 19. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS. Zwyciężył plakat Grażyny Dymel-Piotrowskiej i Bartosza Balcerzaka

Czytaj więcej

Rekordowa liczba prac w 19. konkursie Galerii Plakatu AMS – w edycji pod hasłem „Jedz ostrożnie!” zwyciężył Michał Łącki

Oprócz nagrody głównej jury przyznało w tym roku aż sześć wyróżnień, które otrzymali: Anna Gawron i Dariusz Ogrodowczyk (za wspólny projekt), Jan Libera, Karolina Lubaszko, Natalia Łukianiuk, Wojciech Osuchowski oraz Magdalena Wosik.

Czytaj więcej

„Jedz ostrożnie!” – dziewiętnasty konkurs Galerii Plakatu AMS z dodatkową nagrodą od Klubu Twórców Reklamy

W 19. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS zadaniem uczestników jest zaprojektowanie plakatu na temat zdrowego odżywiania i jego społecznego znaczenia. Wszyscy laureaci konkursu zostaną zaproszeni do finału przeglądu portfolio dla młodych twórców pod nazwą See&Say, organizowanego przez Klub Twórców Reklamy (KTR).

Czytaj więcej

Działania AMS odnośnie przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (RODO)

W związku z wchodzącymi w życie 25 maja br. nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO) pragniemy poinformować, że spółka AMS S.A. jako administrator przetwarza dane osobowe Uczestników konkursu Galeria Plakatu AMS (zwanego dalej "Konkursem") oraz osób wchodzących w skład Jury Konkursu, w celach związanych z prowadzeniem oraz promocją Konkursu.

Czytaj więcej

„Rzeczpospolita = rzecz wspólna" – prace z 18. konkursu Galerii Plakatu AMS na wystawie w Łazienkach Królewskich

Do 16 lutego br. w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie można oglądać wystawę prac finalistów 18. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS.

Czytaj więcej

Kasia Kubacha zwyciężyła w głosowaniu internautów - gratulujemy!

O północy zakończyło się głosowanie na najlepszy zdaniem internautów plakat w 18. edycji konkursu Galerii Plakatu AMS. Zwyciężył plakat Kasi Kubachy

Czytaj więcej

Informacja Organizatora konkursu

AMS jako organizator konkursów Galerii Plakatu AMS nie podejmuje się rozstrzygania sporu dotyczącego ewentualnego plagiatu - biorąc również pod uwagę dyskusję na temat pomysłów opartych na tych samych symbolach czy znakach. Zgodnie z werdyktem jury i postanowieniami Regulaminu plakat nagrodzony nagrodą główną będzie eksponowany na citylightach w wybranych miastach Polski.

Czytaj więcej

Oświadczenie Joanny Kurowskiej, laureatki 18. konkursu

Drodzy Państwo, w odniesieniu do sytuacji związanej z uznaniem mojego pomysłu za plagiat, pozwolę sobie odpowiedzieć na postawione zarzuty.

Czytaj więcej